www.cvonline.hu

Hűtőházi targoncás

  • A hirdetés 657 napja lejárt

Jelentkezz a magyar piacon a hűtött és a mélyhűtött élelmiszerszállításban és raktározásban vezető szerepet betöltő partnercégünkhöz tapasztalt targoncavezetőnek!

BUD342

A leendő munkatárs feladatai:

  • Zárt fülkéjű, fűtött targoncákban való munkavégzés
  • Hűtött, fagyasztott élelmiszerek kezelése
  • Áru dokumentálása
  • Rámpán és hűtőházban történő targoncás közlekedés

Jelentkezővel szembeni elvárásaink:

  • Hasonló területen szerzett tapasztalat
  • Terhelhetőség és jó állóképesség
  • Precíz munkavégzés, megbízhatóság
  • Targoncavezetői kompetencia (vezetőüléses)
  • Túlórák vállalása

Egyéb:

  • Munkavégzés helye: Budaörs
  • Műszakrend: 2 műszak
  • Utazási költség térítése
  • Kiemelkedő bérezés

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését és megfelel az elvárásoknak, kérjük, küldje el önéletrajzát a pozíció megjelölésével a E-mail cím megjelenítése e-mail címre. A munka további részleteivel kapcsolatban a +36 20/227-4144 telefonszámon érdeklődhet!

Munkaerő-kölcsönzési nyilvántartási szám: BPM/01/3621-4/2015-1519

Adatvédelmi nyilvántartási szám: N0AIH-72575/2014

Megváltozott munkaképességűek és pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Helyek Pest
Kategória -