www.cvonline.hu

Hűtőházi raktárkezelő

  • A hirdetés 924 napja lejárt

 Három műszakos nagykereskedelmi és raktározási tevékenységet folytató egységbe, délutános és éjszakás műszakba keresünk

Hűtőházi raktárkezelőt

Feladatai:

  • műszakvezető által kiadott feladatok maradéktalan elvégzése
  • kézi komissiózás
  • az összeállított áruk csomagolása, egységrakományok képzése
  • raktárrend folyamatos fenntartása
  • leltárakban való aktív részvétel

Munkakör betöltéséhez szükséges kompetenciák:

  • precizitás, pontosság
  • önálló munkavégzésre való képesség
  • jó problémafeltáró- és megoldó készség
  • terhelhetőség, jó stressz - és monotonitás-tűrő képesség
  • minimum középfokú végzettség előny
  • hűtőházi területen szerzett tapasztalat
  • -18 Celsius fokos hőmérsékleten végzett munkabírás
  • Erkölcsi bizonyítvány

Amit ajánlunk:

  • biztos, hosszú távú munkalehetőséget
  • felelősségteljes és kihívást jelentő munka az első naptól kezdve
  • versenyképes kompenzációs és juttatási csomag
  • inspiráló munkakörnyezet
  • szállást biztosítunk

Munkavégzés helye:

Dunakeszi

A fényképes szakmai Önéletrajzokat az alábbi email címre várjuk a fizetési igény megjelölésével.