www.cvonline.hu

Hűtőházi raktárkezelő

  • A hirdetés 132 napja lejárt

A BA-HA-MA’S Kft. az élelmiszer-nagykereskedelmi piac meghatározó szereplője, gyorsfagyasztott élelmiszeripari termékek nagykereskedelmével, raktározásával és szállításával foglalkozik.

Dunakeszi telephelyére, hosszú távú munkalehetőséget kínál

munkakörbe

Feladatai:

  • tárhelyek áruval való feltöltése,
  • kézi komissiózás,
  • az összeállított áruk csomagolása, egységrakományok képzése,
  • raktárrend folyamatos fenntartása,
  • leltárakban való aktív részvétel.

Jelentkezőkkel szembeni általános elvárásaink:

  • min. 8 általános iskolai végzettség,
  • munkaköri foglalkozás-egészségügyi alkalmasság,
  • terhelhetőség, rugalmasság,
  • pontosság, precizitás,
  • csapatmunkára való képesség,
  • - 18 C0 fokos hőmérsékleten végzett munkabírás,
  • éves gyakorlat
  • hűtőházi, raktári területen szerzett tapasztalat
  • erkölcsi bizonyítvány
  • előnyt jelent, ha targoncás bizonyítvánnyal, gyakorlattal rendelkezik.

Amit ajánlunk:

  • Azonnali munkakezdés.
  • Versenyképes javadalmazás, stabilitás, cafetéria.
  • Szállás, és munkába járás költségtérítés

A fényképes szakmai Önéletrajzokat az alábbi email címre várjuk.

 Tel: 06-70-702-9721

Helyek Budapest
Dunakeszi
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Szakmunka / fizikai munka
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Általános iskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő