www.cvonline.hu

Hűtőházi raktári csoportvezető

Régió: Budapest
Pest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2017.09.23.
Jelentkezési határidő: 2014.12.27.

Pozíció leírása / Job description

Nemzetközi háttérrel rendelkező partnerünk részére keresünk hűtőházi csoportvezető munkatársakat törökbálinti munkavégzéssel.

Feladatok:

- a hűtőházban folyó munkák megszervezése, irányítása betartva a vonatkozó előírásokat
- folyamatos kapcsolattartás a palettázó és átcsomagoló csoportvezetőkkel, továbbá a társosztályokkal
- be- kiszállítások átadás-átvétel ellenőrzése, adminisztrációja
- komissiózás, komissiózás irányítása, komissiók ellenőrzése
- a raktárkészlet szükség szerinti mozgatása, tárolása, komissiózása, rendszeres leltározás
- létszám heti beosztása
- műszak átadás-átvétel
- hűtőházi hőmérséklet napi dokumentálása.
- a raktári készletmozgások kézi és számítógépes adatrögzítése

Elvárások:

- legalább 1 év műszakvezetői, vagy egyéb kis létszámú csoport irányításában szerzett tapasztalat
- középfokú végzettség
- számítógépes ismeretek
- raktározási tapasztalat
- targoncavezetői OKJ-s szakképzést igazoló bizonyítvány és jogosítvány
- narancssárga Gépkezelő jogosítványkönyvben megfelelő targoncatípus vizsgával:
régi szerint: 3312,3332,3343-magasemelésű, az új szerint: 3312,3313,3324

Amit kínálunk:

- versenyképes jövedelemcsomag
- 7. hónaptól cafeteria
- lehetőség egyéni és csapatbónuszra
- hosszú távú munkalehetőség
- munkába járási költségtérítés

Elvárások / Requirements

Amit kínálunk / Offer

1024 Budapest
Lövőház utca 39.
Tel: +36 1 411 2090
www.randstad.hu

Randstad Hungária Kft. logó
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Régió Budapest
Pest
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő Teljes munkaidő