www.cvonline.hu

Hűtőházi műszakvezető

  • A hirdetés 1061 napja lejárt

 Az EISPRO Kft. törökbálinti jégkrémgyára azonnali kezdéssel munkatársat keres a következő pozícióba:

Főbb feladatok:

  • A hűtőházban folyó munkák megszervezése, irányítása betartva a vonatkozó előírásokat.
  • Folyamatos beszállítások, raktározás-kiadás munkáinak szervezése és irányítása.
  • Folyamatos kapcsolattartás a palettázó és átcsomagoló csoportvezetőkkel, továbbá a társosztályokkal.
  • Be- kiszállítások átadás-átvétel ellenőrzése, adminisztrációja.
  • Komissiózás, komissiózás irányítása, komissiók ellenőrzése.
  • A raktárkészlet szükség szerinti mozgatása, tárolása, komissiózása, rendszeres leltározás.
  • Létszám heti beosztása.
  • Műszak átadás-átvétel.
  • Hűtőházi hőmérséklet napi dokumentálása.
  • A raktári készletmozgások kézi és számítógépes adatrögzítése.

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Legalább 3 év műszakvezetői, vagy egyéb kis létszámú csoport irányításában szerzett tapasztalat.
  • Középfokú végzettség.
  • Számítógépes ismeretek.
  • Raktározási tapasztalat.
  • Targoncavezetői OKJ-s szakképzést igazoló bizonyítvány és jogosítvány.
  • Narancssárga Gépkezelő jogosítványkönyvben megfelelő targoncatípus vizsgával: régi szerint: 3312,3332,3343, az új szerint: 3312,3313,3324.

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés.
  • Hosszú távú munkalehetőség.
  • Önállóságot igénylő és kihívást jelentő feladatok.
  • Stabil vállalati háttér.

Munkarend:

  • 3 műszakos munkarend.

Munkavégzés helye:

Törökbálint

Fényképes önéletrajzát a pozíció pontos megjelölésével telefonos elérhetőséggel az alábbi címre várjuk.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő