www.cvonline.hu
Hűtőházi adminisztrátor
Pannonjob Kft.
Frissítve : 2015.02.03.
Jelentkezési határidő: 2015.04.01.
Hirdetés azonosító: 895248
lejárt
Élelmiszeripari területen tevékenykedő veszprémi partnercégünk számára keresünk munkatársakat az alábbi munkakörbe, munkaerő- kölcsönzés keretein belül:

Feladatok:
- árubevételezés és kiadás, SAP rendszerben
- kamionok rakodásának felügyelete, előzetes ellenőrzések elvégzése
- szükség esetén fizikai árukiadás-, vagy átvétel, raklapok, címkék ellenőrzése
- leltárak elvégzése, eltérések feltárása
- kapcsolattartás külső-belső partnerekkel

- iratok kezelése, archiválása
- kamionok rendelése, időkapuk figyelése- árubevételezés és kiadás, SAP rendszerben
- naponta többször személyes hűtőházi ellenőrzés

Elvárások:
- legalább középfokú végzettség
- 2 műszakos munka és hétvégi munkavégzés vállalása

Előnyök:
- SAP kezelésében szerzett gyakorlat
- angol/német nyelvismeret

Amit partnercégünk kínál:
- hosszútávú munkalehetőség
- versenyképes kereset előrelépési lehetőséggel

Kérjük, magyar nyelvű, részletes szakmai önéletrajzát csatolva, az e-mail tárgy mezőben a referenciaszám megjelölésével küldje el Hegyi Róbert kapcsolattartó részére a honlapunkon található regisztrációs űrlap segítségével, vagy e-mailen a E-mail cím megjelenítése címre. Javasoljuk, hogy a regisztrációt válassza, mert így adatai gyorsabban jutnak el hozzánk és ez a sikeres pályázat egyik záloga.

Nyilvántartási szám: 4376-4./2003, 07-0006-06.