www.cvonline.hu

Hűtőgépszerelő

  • A hirdetés 351 napja lejárt

munkatársat keresünk

(alkalmazotti vagy alvállalkozói munkaviszonyban).

Pozíció betöltéséhez szükséges szaktudás:

  • Képzett hűtőgépszerelő érvényes kék kártyával,
  • Legalább 3 év tapasztalat kereskedelmi hűtőrendszerekkel,
  • Villamos szaktudás villamos rajzok értelmezése,
  • Hibák felismerése, javítása,
  • Danfoss hűtés szabályzók ismerete,
  • Jó kommunikációs képességek, becsületes magabiztos, önálló és precíz munkavégzés,
  • Felhasználói számítógépes ismeretek, (MS.Office, szerviz szoftverek, stb.),
  • A munkavégzéshez "B" jogosítvány szükséges.
  • CO2 ismeret előnyt jelent.

Munkaidő:

  • Napi 8-10 óra, rugalmas, készenlét is szükséges,

Munka leírása / feladatok:

  • Kereskedelmi hűtőberendezések javítása,
  • Megelőző karbantartása,
  • Villamos javítások,
  • Üzembiztonság fejlesztése,- Hiba feltárás

Amit kínálunk

  • Versenyképes jövedelem,
  • Teljes munkaidős jogviszony,
  • Rugalmas munkaidő lehetőség,
  • Felszerelt szerviz autó,
  • Munkaruha és kommunikációs eszközök.

Fényképes önéletrajzot és bizonyítvány másolatokat vagy referenciákat az alábbi mail címen kérem elküldeni.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Mérnök / Műszaki
Elektronika / Telekommunikáció
Szakmunka / fizikai munka
Energetika / Villamosság
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő