www.cvonline.hu

Hűtőgépszerelő szerviz technikus

  • Ez az állásajánlat 1 napon belül lejár

FRIGO-LIO Kft.

Liofilizáló berendezések szervizelésére, ipari és vegyipari hűtőberendezések szervizelésére
keres Hűtőgépszerelő szerviz technikus munkatársakat!

Feladatok:

  • hűtőrendszerek, hűtőberendezések installálása, üzembe helyezése, karbantartása, javítása
  • hibaelemzés, hibaelhárításban együttműködés a munkatársakkal
  • műszaki kérdések egyeztetése az ügyfelekkel, szerviz osztállyal
  • hibakeresés mérőműszerek alkalmazásával
  • kapcsolódó feladatok (műszaki támogatás, problémamegoldás, szerviz adminisztráció)
  • gépek üzembiztos működésének a biztosítása

Elvárások:

  • pozícióhoz kapcsolódó releváns szakképesítés
  • érvényes hűtőgép szerelői F-gáz vizsga
  • legalább 3 év tapasztalat hűtéstechnikai szerviz területen.
  • gyakorlatias szemlélet
  • ügyfélközpontúság
  • B kategóriás jogosítvány
  • felhasználói szintű MS Office ismeret
  • önálló munkavégzés, megbízhatóság, határozott fellépés

Ami előnyt jelent:

  • Angol nyelv ismerete.
  • Elektronikai alapismeretek.

Amit kínálunk:

  • stabil, megbízható vállalati háttér
  • családias környezet
  • versenyképes jövedelem
  • szakmai továbbfejlődési lehetőség
  • mobiltelefon (a cég szabályzatai szerint)

Munkavégzés helye:
Budapest és környéke

A jelentkezéseket önéletrajz küldésével, bérigény megjelölésével az alább megadott e-mail címre várjuk.
Kérjük, az e-mail tárgymezőjében mindenképpen jelölje a pozíció nevét: Hűtőgépszerelő szerviz technikus!

Munkavégzés helye Budapest és környéke
Kategória Elektronika / Telekommunikáció, Szakmunka / fizikai munka, Mérnök / Műszaki, Energetika / Villamosság
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Vezetői engedély Szükséges
Régió Pest, Budapest