www.cvonline.hu

Hűtőgépész

HSA Kft.

Hozzáadva: 2017.06.22.
Hirdetés azonosító: 855885

Hűtőgépész

Feladatok:

  • Az üzemrészhez tartozó berendezések szakszerű és gazdaságos üzemeltetése, irányítása
  • A tervszerű karbantartási és az ad hoc javítási feladatok szakszerű elvégzése, a műszaki színvonal megőrzése, ill. fejlesztése figyelembevételével
  • A terület dokumentációinak vezetése, gépnaplók biztosítása és ellenőrzése,
  • Energetikai berendezések gazdaságos üzemének irányítása
  • Az ISO, HACCP, és a munkáltató által alkalmazott minden egyéb minőségügyi szabvány végrehajtásából adódó feladatok elvégzése, ill. elvégeztetése
  • Oktatásokon való részvétel

Elvárások:

  • Villanyszerelő és elektroműszerész végzettség
  • Min. 1 év releváns szakmai tapasztalat

Előny:

  •  Erősáramú végzettség, élelmiszeripari tapasztalat

Munkavégzés helye:

  • Debrecen

Amennyiben szeretné megpályázni a munkalehetőséget, küldje el fényképes önéletrajzát a pozíció nevének tárgy mezőben történő feltüntetésével a E-mail cím megjelenítése címre!