www.cvonline.hu

Hűtőgépész

  • A hirdetés 204 napja lejárt

A Pinguin Foods Hungary Kft

 hűtőgépész

munkakörbe

 munkatársat keres.

Feladatok:

  • Ammóniás hűtési rendszerű hűtőház üzemeltetése
  • Hűtőház működtetéséhez szükséges energiaszolgáltatási feladatok ellátása
  • A rendszer felügyelete, karbantartása, hibaelhárítás

Elvárások:

  • Középfokú általános gépész vagy gépész-technikus végzettség + hűtőgépkezelő tanfolyam
  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Megbízhatóság
  • Terhelhetőség
  • Folyamatos 12 órás munkarendben történő munkavégzés

Elõnyök:

  • Villamos ismeretek, villanyszerelő végzettség

Juttatás:

  • Versenyképes fizetés
  • Cafetéria

Jelentkezéseket az alábbi e-mailcímre várjuk.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Energetika / Villamosság
Szakmunka / fizikai munka
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő