www.cvonline.hu
Hűtőgépész-kazánfűtő
Grafton Recruitment Kft

Frissítve : 2015.02.21.
Jelentkezési határidő: 2015.02.24.
Hirdetés azonosító: 886529
lejárt

(Pest)

Pozícióleírás
Stabil háttérrel rendelkező az élelmiszeripari szektorban működő Ügyfelünk megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

Feladatok:

- A hűtési szerkezetek költséghatékony működtetése, karbantartása
- Kazán és a hozzá tartozó berendezések üzemeltetése, karbantartása
- A technológiát kiszolgáló levegő ellátó rendszer üzemeltetése, karbantartása
- A hűtőházat ellátó hűtőberendezések üzemeltetése, karbantartása

Követelmények
- Ipari és kereskedelmi hűtőgépszerelői VAGY hűtő-, klíma- és hőszivattyú berendezés-szerelő VAGY hűtő-és légtechnikai rendszerszerelő végzettség
- Nagyteljesítményű kazánfűtő és kezelői képesítés előnyt jelent
- Megbízható
- Terhelhető személyiség
- Önálló munkavégzésre alkalmas
- Gyors problémamegoldó készség
- Pályakezdők jelentkezését is várjuk