www.cvonline.hu

Hűtéstechnikai karbantartó

Régió:

Budapest

Human Centrum Kft.
Hozzáadva: 2017.02.21.
Hirdetés azonosító: 749719
lejárt

A Humán Centrum Kft. büszke arra, hogy működése alatt több ezer embernek biztosított országszerte törvényes, bejelentett munkahelyet, fejlődési lehetőséget számos iparágban. Célunk a munkatársak hatékonyságának növelése, fejlesztése és óvása, mely kiemelkedően fontos a vállalatok sikere szempontjából. Ezúttal Budapestre, vezető gyógyszergyártó partnercégünk megbízásából keresünk Hűtéstechnikai karbantartó munkatársakat az alábbi feltételekkel:

Feladatok:

  • Háztartási és laborhűtök karbantartása, javítása. Ipari és kereskedelmi folyadékhűtők karbantartása, javítása
  • Fan-Coil berendezések karbantartása, javítása
  • Klimaberendezések karbantartása, javítása

Elvárások:

  • Hűtés és klímaberendezés szerelő, lehetőleg F-gáz képesítéssel

Munkarend

  • Rugalmas, esetenként folytonos (munkavégzés 6-14-ig)

Amit kínálunk

  • Versenyképes bérezés
  • Juttatások+helyi közlekedési bérlet

Amennyiben felkeltette figyelmét az álláslehetőség, kérjük jelentkezzen önéletrajzzal, fizetési igény megjelölésével a Link megjelenítése oldalon regisztráció útján.

Ha az állásajánlat felkeltheti ismerősei érdeklődését, kérjük, a lenti "Megosztás" gomb segítségével ossza meg velük a facebookon is!