www.cvonline.hu

Hűtéstechnikai berendezés szerelő

Prohuman

Hozzáadva: 2017.09.19.
Hirdetés azonosító: 826296

Dinamikusan fejlődő multinacionális Partnerünk az elektronikai piac meghatározó szereplője részére, azonnali kezdéssel munkatársat keresünk az alábbi pozícióba

Feladatok:
  • Ipari-és kereskedelmi hűtéstechnikai berendezések szervizelése, karbantartása, beállítások elvégzése
  • Hűtéstechnikai berendezések telepítése
  • helyszíni szerelés
Elvárások:
  • ipari-és kereskedelmi hűtőgép szerelő;
  • hűtő-és klímaberendezés szerelő;
  • hűtéstechnikai szerelő
  • egyéb szakirányú végzettség
  • (Legjobb persze az első szakirányú végzettséggel rendelkező)
Előny:
  • hűtő- és klímaberendezések szivárgásvizsgálatára való jogosultság (F-gáz vizsga)
  • minősített általános hűtéstechnikai szerelő vizsga
  • CO2- hűtőrendszerek ismerete
  • szervizben szerzett szakmai tapasztalatok
  • kivitelezésben, hűtéstechnikai rendszerek telepítésben szerzett szakmai tapasztalatok
  • Danfoss, Carel rendszerek ismerete
Amit kínálunk:
  • hosszú távú munkalehetőség
  • versenyképes fizetés
  • munkaruha
  • folyamatos fejlesztések, új innovatív technológiák megismerése
  • cégautó (teljes, korszerű szerszámozottsággal)
  • beiskolázási, továbbtanulási lehetőség
  • jelentkezéstől a belépésig támogatjuk pályázatát,
  • szakmai fejlődési lehetőség egy professzionális környezetben,
  • karrier tanácsadást nyújtunk az interjú során,
  • stabil céges háttér egy multinacionális közegben,
  • céges buszjárat,
  • komplex kihívásokkal teli feladatok.
Munkavégzés helye:
  • Tatabánya
Kapcsolat:
Személyesen önéletrajzzal a Prohumán Kft. tatabányai irodájában (cím: 2800 Tatabánya, Dózsakert utca 58/a., nyitva tartás: hétfőtől péntekig, 9:00-15:00) vagy a E-mail cím megjelenítése e-mail címen.