www.cvonline.hu

Hűtés- és klíma- berendezés szervizes, karbantartó

  • A hirdetés 739 napja lejárt

Megbízónk az épületgépészeti piac dinamikusan fejlődő szereplője, mely lég- és klímatechnikai berendezések kereskedelmével, valamint az ehhez kapcsolódó szerviz és egyéb szolgáltatások értékesítésével foglalkozik.

Feladataink és ügyfélkörünk folyamatos növekedésének köszönhetően csapatunk bővítése céljából keresünk tapasztalattal rendelkező munkatársat az alábbi pozícióba:

Feladatok:

  • Gépészeti berendezések (folyadékhűtő, légkezelő, fan-coil, split klíma, VRV, computer klíma) üzembe helyezésének, karbantartásának, szervizelésének, elvégzése.
  • Műszaki leírások értelmezése.
  • Munkálatok dokumentációjának kezelése.

Elvárás:

  • Hűtőközeg kezelésére feljogosító igazolás
  • Önálló munkavégzés.
  • Jó problémamegoldó és kommunikációs képesség.
  • Megbízhatóság, precizitás, pontos munkavégzés.
  • B kategóriás jogosítvány.

Előny:

  • Klímaszerelés, karbantartás területén, szerzett tapasztalat.
  • Angol nyelv ismerete, (szakmai).

Amit ajánlunk:

  • Versenyképes bérezés
  • Autó
  • Telefon
  • Szükséges anyagok, szerszámok, munkaruha, stb. biztosítása.
  • 1 műszakos munkarend.
  • Jó munkahelyi légkör

Munkavégzés helye:
Országos, Budaörsi telephellyel