www.cvonline.hu

Húsipari üzemvezető

Régió: Budapest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2017.06.22.
Jelentkezési határidő: 2014.06.06.
Hirdetés azonosító: 749749

Pozíció leírása / Job description

Jónevű holland partnerünk Bács-Kiskun megyei üzemébe keresünk üzemvezető pozícióba munkatársat.

Feladatok:

- Az üzem napi szintű működésének irányítása: megszervezni, felügyelni és optimalizálni a termelést a határidők, a költséghatékonyság és a minőségi követelmények figyelembe vételével
- Részvétel a minőségi reklamációk kivizsgálásában és rendezésében
- Munkafolyamatok betanítása, folyamatos oktatás, a munkavállalók teljesítmény fejlődésének figyelemmel kísérése
- A termelési programokhoz kapcsolódva ellenőrzi és értékeli a feladatok végrehajtását
- Ellenőrzi a készterméket
- Együttműködik a vezetőséggel a vállalati célok megvalósításában
- Felelős a költségvetés összeállításáért és folyamatos nyomonkövetéséért

Elvárások:

- Hasonló pozícióban szerzett többéves tapasztalat
- Húsipari tapasztalat
- Magabiztos, napi szinten használt angol nyelvtudás
- MS Office programcsomag felhasználói szintű ismerete
- Problémamegoldó, proaktív szemlélet, határozott személyiség
- Stratégiai gondolkodás
- Rendszerlátás, elemző képesség

Amit kínálunk:

- Nemzetközi környezet
- Versenyképes juttatási csomag

Elvárások / Requirements

Amit kínálunk / Offer

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a

Kategória
Régió
Budapest