www.cvonline.hu

Húsipari műszakvezető

Régió: Budapest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2017.04.28.
Jelentkezési határidő: 2014.12.19.
Hirdetés azonosító: 819224

Holland partnerünk Somogy megyei üzemébe keresünk műszakvezető pozícióba munkatársat.

Feladatok:

- Az üzem napi szintű működésének irányítása: megszervezni, felügyelni és optimalizálni a termelést a határidők, a költséghatékonyság és a minőségi követelmények figyelembe vételével
- Részvétel a minőségi reklamációk kivizsgálásában és rendezésében
- Munkafolyamatok betanítása, folyamatos oktatás, a munkavállalók teljesítmény fejlődésének figyelemmel kísérése
- A termelési programokhoz kapcsolódva ellenőrzi és értékeli a feladatok végrehajtását
- Gyártástervezés
- Alapanyag rendelllése
- Ellenőrzi a készterméket
- Együttműködik a vezetőséggel a vállalati célok megvalósításában
- Felelős a költségvetés összeállításáért és folyamatos nyomonkövetéséért

Elvárások:

- Húsiparban szerzett többéves tapasztalat
- Húsipari, hentesi képesítés
- Angol nyel tudása előny
- MS Office programcsomag felhasználói szintű ismerete
- Problémamegoldó, proaktív szemlélet, határozott személyiség
- Stratégiai gondolkodás
- Rendszerlátás, elemző képesség

Amit kínálunk:

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a