www.cvonline.hu

Húsipari munkatárs

  • A hirdetés 879 napja lejárt

A Work Force Kft, amely 10 éve sikeresen működő, országos lefedettséggel rendelkező munkaerő-kölcsönzéssel, munkaerő közvetítéssel és egyéb HR szolgáltatásokkal foglalkozó cég partnercége számára keres munkavállalókat az alábbi munkakörbe:

A leendő munkatárs feladatai:

  • húsipari termékek termelésre való előkészítése
  • szalag feltöltése, kiszolgálása
  • késztermékek csomagolása
  • higiéniai szempontok betartása

Jelentkezővel szembeni elvárásaink:

  • 8 általános iskolai végzettség
  • húsfeldolgozásban szerzett tapasztalat (élőállat)
  • balesetvédelmi és higiéniai alapismeretek
  • lelkiismeretesség, rendszeresség
  • terhelhetőség

Amit nyújtani tudunk:

  • 1 műszakos munkarend
  • biztos, havi jövedelem
  • béren kívüli juttatás

Munkakezdés várható időpontja: 2015. január

Munkavégzés helye: Lajosmizse, Bács-Kiskun megye

Szükséges:
Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését és megfelel az elvárásoknak kérjük a pozíció pontos megjelölésével csatolva küldje el önéletrajzát az alábbi e-mail címre.

Helyek Bács-Kiskun
Kategória Szakmunka / fizikai munka
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Általános iskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő