www.cvonline.hu

Húsipari betanított munkatárs

PROHUMAN

Hozzáadva: 2016.11.05.
Hirdetés azonosító: 1080989

Nemzetközi háttérrel rendelkező partnercégünk csapatába, multinacionális környezetbe keresünk munkatársat, az alábbi munkakörbe: Azonnali munkakezdéssel.
Feladatok:

  • Élelmiszeripari alapanyagok, termékek csomagolása, címkézése
  • Anyagmozgatás
  • Élelmiszeripari előírások betartása
  • Munkaterület tisztántartása

Elvárások:
  • Minimum 8 általános iskolai végzettség
  • Több műszakos munkarend vállalása
  • Monotónia tűrés
  • Pontosság, megbízhatóság

Juttatások:
  • Folyamatos munkalehetőség
  • Műszakpótlék
  • Igényes munkakörnyezet

Előnyök:
  • Jó kommunikációs készség

  • Amennyiben felkeltettük érdeklődését, és megfelel a feltételeknek, küldje el önéletrajzát a megadott címre, vagy érdeklődjön a 06 70/66 55 110 -es telefonszámon, vagy személyesen Szegeden a Zászló utca 4. szám alatt. Pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Munkavégzés helye:
  • Szeged

Kategória
Gyártás / Termelés
Régió
Csongrád