www.cvonline.hu

Húsáru eladó

PROHUMAN

Hozzáadva: 2017.04.23.
Hirdetés azonosító: 945096

Győri Partnerünk megbízásából munkatársat keresünk az alábbi pozícióba:

Feladatok:
  • vevők professzionális kiszolgálása (darabolás, csomagolás)
  • az áru esztétikus és előírásoknak megfelelő kihelyezése
  • árufeltöltés, lejárat folyamatos ellenőrzése
  • minőségbiztosítási előírások, tisztaság betartása
  • technikai eszközök kezelése
  • leltárak lebonyolításában való részvétel
Elvárások:
  • legalább szakmunkás végzettség (hentes, élelmiszeripari eladó, szakács)
  • kereskedelemben, vendéglátásban szerzett szakmai jártasság
  • értékesítési- és vevőorientált gondolkodásmód
  • csapatszellem megléte
Amit kínálunk:
  • Amit kínálunk:
  • kettőműszakos munkarend
  • hosszú távú munkalehetőség
  • béren kívüli juttatás
  • utazási költségtérítés
  • Amit a Prohumán nyújt Önnek:
  • interjú során karrier tanácsadást nyújtunk,
  • átbeszéljük a profiljához illő álláslehetőségeket,
  • segítünk átlátni, hogyan zajlik a kiválasztás folyamata,
  • jelentkezésétől egészen a belépésig támogatjuk pályázatát,
  • piaci ismereteinket pályázóink szolgálatába állítjuk,
  • ötletetek adunk, hogy milyen irányban érdemes magát továbbfejleszteni.
Munkavégzés helye:
  • Győr
Kapcsolat:
Jelentkezni lehet a 96/528-228-as telefonszámon, az E-mail cím megjelenítése e-mail címen, vagy személyesen győri irodánkban. Címünk: Győr, Bástya u. 53-57., ügyfélszolgálat idő: hétfőtől-péntekig 8.00-16.00 óra között.

Kategória
Szakmunka / fizikai munka
Régió
Győr