www.cvonline.hu

Hús- és hentesáru eladó

PROHUMAN

Hozzáadva: 2016.11.05.
Hirdetés azonosító: 1086694

Dinamikusan fejlődő élelmiszer jellegű vegyes kiskereskedelemmel foglalkozó Partnerünk számára keresünk munkatársat.
Feladatok:

  • Vevők professzionális kiszolgálása (darabolás, csomagolás)
  • Az áru esztétikus és előírásoknak megfelelő kihelyezése
  • Árufeltöltés, lejárat folyamatos ellenőrzése
  • Minőségbiztosítási előírások, tisztaság betartása
  • Technikai eszközök kezelése
  • Leltárak lebonyolításában való részvétel

Elvárások:
  • Legalább szakmunkás végzettség (hentes, élelmiszer ipari eladó, szakács)
  • Kereskedelemben, vendéglátásban szerzett szakmai jártasság
  • Értékesítési- és vevőorientált gondolkodásmód
  • Csapatszellem megléte

Juttatások:
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Kettőműszakos munkarend
  • Béren kívüli juttatás
  • Utazási költségtérítés

Egyéb kapcsolati információk:
  • Amennyiben megfelel mindezen feltételeknek, kérjük, küldje el önéletrajzát.