www.cvonline.hu

Hunter – Pénzintézeti Ügyintéző

  • A hirdetés 261 napja lejárt

Feladatok:

  • folyamatos vállalati és esetlegesen lakossági akvizíciós tevékenység
  • a hitelanyagok előkészítése a döntéshozó számára
  • ügyfelekkel való kapcsolattartás
  • a takarékszövetkezet termékeinek és szolgáltatásainak teljes körű, proaktív értékesítése

Alkalmazási feltételek:

  • egyetemi vagy főiskolai közgazdasági/pénzügyi végzettség
  • legalább 3-5 év pénzintézeti tapasztalat
  • értékesítésben, vállalati ügyfélkezelésben szerzett tapasztalat
  • jogosítvány, saját gépkocsi használata
  • jó kommunikációs képesség, határozott fellépés
  • önálló munkavégzés

Amit kínálunk:

  • hosszútávú, biztos munkahely
  • előrelépési lehetőség
  • képzéseken való részvétel biztosítása

Munkavégzés helye:

  • Hódmezővásárhely

Fényképes önéletrajzokat a munkakör megnevezésével és a bérigény megjelölésével 2016. december 4. napjáig várunk a lenti e-mail címre.

Helyek Hódmezővásárhely
Kategória Bank / Biztosítás / Pénzintézet
Értékesítés / Kereskedelem
Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő