www.cvonline.hu

Humánszolgáltatási szakértő

  • A hirdetés 1205 napja lejárt

Humán szolgáltatás

Humánszolgáltatás fejlesztés és működéstámogatás  területre

munkatársat keres

humánszolgáltatási szakértő

pozícióba

A MÁV Csoport MÁV Szolgáltató Központ Zrt. leányvállalata országos hálózattal, jelentős regionális pozícióval rendelkezik.

A Munkakör célja:

A humánszolgáltatás szakmai irányelveinek, a személyi kifizetések folyamatainak, jövedelemelszámolási,  adó és járulék bevallási ügyviteli eljárásainak egyeztetése, elszámolási folyamatainak szakértői támogatása humán szervezeten belül és kívül.

Feladatok:

  • Szakértői véleményt nyújt a HR rendszerek, vagy folyamatokhoz kapcsolódó rendszerfejlesztésekhez
  • Közreműködik a személyi jellegű kifizetések elszámolása, adó és járulék elszámolás területét érintő humán információs rendszerfejlesztési lehetőségek feltárásában.  A kapcsolódó tájékoztató anyagokat elkészíti, a back office szervezeteket felkészíti a változások gyakorlati alkalmazására
  • Segíti az általános - adatszolgáltatási, általános jövedelem, adó és járulék  elszámolási - folyamatok leírásával az ügyfélszolgálatok és back office magas szakmai színvonalú működését
  • Koordinálja, irányítja a kifizetések adó és járulék elszámolásához szükséges SAP HR fejlesztéseket, a kapcsolódó folyamatok és szabályozások kialakítását
  • Javaslatot készít szakterületére vonatkozóan a szolgáltatói szerződés /-ek/  SLA-ira, követi az SLA-kban a szolgáltatás minőségét meghatározó értékek teljesülését a kompetens back office vezetőkkel
  • Megrendelővel történő ártárgyalások szakmai előkészítésében részt vesz
  • Ügyviteli eljárás rendet dolgoz ki a jövedelem elszámolási munkatársaknak.

Elvárások:

  • Gazdasági/informatikai/humán szakirányú egyetemi vagy főiskolai végzettség
  • Személyi jellegű kifizetés szakterület, adózás rendjének teljes folyamat ismerete
  • A szakterületre vonatkozó törvények, jogszabályok naprakész ismerete
  • Adó és járulék elszámolás jogszabályi ismeretek
  • Integrált vállalatirányítási informatikai ismeret
  • Integráló, rendszert látó, szakmai kérdéseket elemző képesség
  • Önálló probléma feltárás és megoldási képesség

Előnyök:

  • angol, vagy német alapfokú nyelvismeret
  • projekt munkában szerzett tapasztalat
  • MS Office ismeret
  • SAP HR ismeret

Gyakorlat:

  • legalább 3 év szakmai gyakorlat a fenti feladatokban nagy, illetve középvállalatnál szakértői vagy tanácsadói munkakörben

Munkavégzés helye:  Budapest, Kerepesi út 3.

Jelentkezési határidő: 2014. június 30.

Amennyiben felkeltettük érdeklődését, küldje el magyar nyelvű szakmai önéletrajzát és motivációs levelét az alábbi e-mail címre.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Humán erőforrás
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő