www.cvonline.hu

HUMÁNPOLITIKAI SZAKÉRTŐ

  • A hirdetés 1240 napja lejárt

A MÁV Zrt.

Humánerőforrás vezérigazgató-helyettes

Humánerőforrás menedzsment szervezete

munkatársat keres

pozícióba

Feladatai:

  • Közreműködik a Társaság portfoliójához kapcsolódó személyügyi feladatainak ellátásában.
  • Közreműködik a vezetői javadalmazási rendszer szabályozásának előkészítésében a MÁV Zrt. és a Társaság portfoliójához kapcsolódó vállalatok esetében.
  • Közreműködik a vezetői javadalmazási és juttatási rendszer szabályozásának előkészítésében, végrehajtásában. Részt vesz a prémium rendszer működtetésében.
  • Részt vesz az összeférhetetlenség kezeléséről szóló utasítás kidolgozásában, módosításában.
  • Elvégzi az összeférhetetlenségi vizsgálatokkal kapcsolatos feladatokat, kapcsolatot tart a közreműködő szervezetekkel.
  • Karbantartja a MÁV csoport etikai kódexét, a tapasztalatok alapján részt vesz a társszervezetekkel együttműködve annak módosításában.
  • Megfogalmazza, aktualizálja és megismerteti a csoport szintű etikai elveket.
  • Elvégzi a Belsőellenőrzési Főosztály által átadott etikai ügyek kivizsgálását.
  • Elvégzi a munkavállalók cégképviseleti jogával kapcsolatos adatszolgáltatás a Jogi Igazgatóság felé.

Elvárások:

  • felsőfokú szakirányú állami iskolai végzettség (jogi/humán/gazdasági diploma)
  • vonatkozó törvények, jogszabályok (elsősorban Ptk. Mt.) napra kész ismerete
  • irodai számítástechnikai alkalmazások haladó szintű felhasználói ismerete
  • Legalább 3 év szakmai tapasztalat

Egyéb követelmények:

  • jó kommunikációs készség írásban és szóban
  • rendszerszemlélet
  • önálló munkavégzés, precizitás

Előnyt jelent:

gazdaság-jogi előképzettség, gyakorlat

Munkavégzés helye: Budapest, Könyves K. krt. 54-60.

Jelentkezési határidő: 2014. július 21.

Jelentkezés módja: Önéletrajz és motivációs levél megküldésével az alábbi e-mail címre.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Jog / Jogi tanácsadás
Humán erőforrás
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő