www.cvonline.hu

Humánpolitikai szakértő (Budapest)

  • Ez az állásajánlat 1 napon belül lejár

MÁV-csoport
MÁV Zrt.

Humánpolitikai szakértő

Helység
Budapest
Terület
Emberi erőforrás (humán)
Foglalkoztatás formája
Határozott idejű
Munkaidő
Teljes munkaidő

Vállalat
A MÁV Zrt. a magyarországi közforgalmú vasúti pályahálózat nagy részének üzemeltetőjeként mintegy 7000 kilométernyi vaspálya és az ahhoz kapcsolódó infrastruktúra működtetéséről gondoskodik. Az anyavállalat ezzel foglalkozó, egyben legnagyobb munkavállalói létszámú részlege teljes körűen látja el az üzemeltetési, forgalomirányítási és karbantartási, valamint részben a felújítási feladatokat. A MÁV pályahálózatát több, mint 30 vasúttársaság veszi igénybe, amelyek számára a vállalat különféle szolgáltatásokat nyújt.

Feladatok

  • Végzi a toborzási adminisztrációt; feldolgozza, nyilvántartja a beérkező önéletrajzokat, jelentkezéseket.
  • Szakértői feladatokat lát el a MÁV-csoportszintű vállalati bérlakás kiutalások folyamatában.
  • Végzi az összeférhetetlenségi nyilatkozatok feldolgozását, teljes körű adminisztrációját.
  • A támogatása alá tartozó területen - az illetékes vezetővel együtt - közreműködik a munkaerő-szükséglet meghatározásában, a létszám, bér- és személyi jellegű ráfordítások tervezésében, gondoskodik a megfelelő munkaerő toborzásáról,kiválasztásáról.
  • Végzi a munkaviszony létesítésével, megszüntetésével, munkaszerződés-módosítással összefüggő feladatokat, előkészíti a szükséges dokumentumokat.
  • Gondoskodik a munkaviszony létesítéséhez szükséges nyilatkozatok és igazolások ellenőrzéséről, beszerzéséről.
  • Részt vesz a szakterülete képzési igényének felmérésében, összeállítja az adott szervezeti egység képzési tervét.
  • Szakértői támogatást nyújt az általános, illetve egyéni munkaköri leírások elkészítéséhez, véleményezi a besorolási javaslatokat, az évközben megvalósítandó bérrendezéseket.

A munkakör betöltésének feltételei

  • Felsőfokú szakirányú állami iskolai végzettség (gazdasági, közgazdasági, humán egyetemi vagy főiskolai)
  • Vonatkozó szabályozások, törvények ismerete
  • Legalább 3 év humán területen szerzett gyakorlat
  • SAP HR modul ismerete

Egyéb elvárások:

  • Önálló munkavégzés
  • Kezdeményező készség
  • Kiváló együttműködési képesség
  • Értékelő, elemző képesség
  • kiváló kommunikációs készség írásban és szóban
  • precíz, pontos munkavégzés

Amit ajánlunk

  • Rugalmas munkaidőbeosztás
  • Béren kívüli juttatás

2016.11.30.

Bővebb felvilágosítást ad
Sebestyénné Képiró Angéla 1/511-3264 / 01/32-64

Várjuk jelentkezését!

Munkavégzés helye Budapest
Kategória Humán erőforrás
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Régió Budapest, Pest