www.cvonline.hu

Humánpolitikai szakértő (Budapest)

  • A hirdetés 197 napja lejárt

MÁV-csoport
MÁV Zrt.

Humánpolitikai szakértő

Helység
Budapest
Terület
Emberi erőforrás (humán)
Foglalkoztatás formája
Határozott idejű
Munkaidő
Teljes munkaidő

Vállalat
A MÁV Zrt. a magyarországi közforgalmú vasúti pályahálózat nagy részének üzemeltetőjeként mintegy 7000 kilométernyi vaspálya és az ahhoz kapcsolódó infrastruktúra működtetéséről gondoskodik. Az anyavállalat ezzel foglalkozó, egyben legnagyobb munkavállalói létszámú részlege teljes körűen látja el az üzemeltetési, forgalomirányítási és karbantartási, valamint részben a felújítási feladatokat. A MÁV pályahálózatát több, mint 30 vasúttársaság veszi igénybe, amelyek számára a vállalat különféle szolgáltatásokat nyújt.

Feladatok

  • toborzási akciók szervezése, álláshirdetések megjelentetése
  • részvétel állásbörzéken, munkáltatói kiállításokon, rendezvényeken
  • jelentkezések feldolgozása, elemzések, javaslatok készítése
  • sokszínű kiválasztási tevékenység (tesztfelvétel, interjúztatás, AC) szellemi és fizikai munkakörökben egyaránt
  • toborzás-kiválasztási módszertan, karrierportál fejlesztésében aktív részvétel
  • új toborzási trendek, alternatív technikák feltérképezése és alkalmazása

A munkakör betöltésének feltételei

  • Felsőfokú szakirányú állami iskolai végzettség (gazdasági, közgazdasági, humán egyetemi vagy főiskolai)
  • Vonatkozó szabályozások, törvények ismerete
  • Legalább 3 év humán területen (amiből legalább 1 év toborzási területen) szerzett tapasztalat
  • SAP HR modul ismerete

Egyéb elvárások:

  • Önálló munkavégzés
  • Kezdeményező készség
  • Kiváló együttműködési képesség
  • Értékelő, elemző képesség
  • kiváló kommunikációs készség írásban és szóban
  • precíz, pontos munkavégzés

Amit ajánlunk

  • Rugalmas munkaidőbeosztás
  • Béren kívüli juttatás

2017.02.06

Bővebb felvilágosítást ad
Elek Emőke 1-511-43-34

Várjuk jelentkezését!

Helyek Budapest
Pest
Kategória Humán erőforrás
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő