www.cvonline.hu

Humánpolitikai szakelőadó (Budapest)

  • A hirdetés 131 napja lejárt

MÁV-csoport
MÁV-START Zrt.

Humánpolitikai szakelőadó

Helység
Budapest
Terület
Emberi erőforrás (humán)
Foglalkoztatás formája
Határozatlan idejű
Munkaidő
Teljes munkaidő

Vállalat
A MÁV-START Zrt. integrált vasúti szolgáltatást végző vállalat.Tevékenységi körébe tartozik a vasúti személyszállítás biztosítása, a vasúti vontatójármű üzemeltetés és vontatás, valamint a vasúti vontató és vontatott járművek javítása, karbantartása.
Célunk, hogy folyamatosan bővülő szolgáltatásaink színvonalát emeljük, így teremtve értéket utasainknak, dolgozóinknak és tulajdonosainknak.

Feladatok

  • összefogja a hatósági orvosi alkalmassági vizsgálatokra vonatkozó igényeket, továbbítja a hatóság felé, ezekről nyilvántartást vezet, egyezteti a megtörtént vizsgálatokat, ellenőrzi számlákat, melyről nyilvántartást készít
  • közreműködik a társaság által működtetett egészségmegőrző program működtetésében, ellátja a teljesítés elismeréshez, számlázáshoz fűződő feladatokat, folyamatosan tartja a kapcsolatot a szolgáltatást végző intézményekkel és az illetékes humánpartnerekkel
  • szakterülete vonatkozásában beszámolókat, előterjesztéseket, elemzéseket készít a rendszerrel kapcsolatban a hatékony és gyors döntéshozatal, valamint a rendszerekről történő megfelelő információ nyújtása érdekében
  • nyilvántartást vezet a humán szervezet vezetőinek döntési hatáskörébe tartozó munkaerőigénylő lapokról és a besorolási kérelmekről

A munkakör betöltésének feltételei

  • érettségi
  • felsőfokú szakmai képesítés
  • 5 év szakmai tapasztalat
  • irodai számítástechnikai alkalmazások felhasználó szintű ismerete

Előnyt jelent

  • DMS rendszer ismerete

2017.01.15.

Bővebb felvilágosítást ad
Bencze Györgyi 1/511-3659 / 01/36-59

Várjuk jelentkezését!

Helyek Budapest
Pest
Kategória Humán erőforrás
Minimális tapasztalat Több mint 5 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő