www.cvonline.hu

Humánpolitikai referens

  • A hirdetés 1262 napja lejárt

KLIK Fejlesztési Főosztály álláshirdetése

munkakör betöltésére

(KLIK/05/2022-2/2013)

Feladatkör:

  • Humánpolitikai folyamatok adminisztratív támogatása,
  • Közreműködés a kiválasztási folyamatokban,
  • Kapcsolattartás a pályázókkal,
  • Munkaviszony létesítésével, fenntartásával, megszüntetésével kapcsolatos adminisztráció,
  • Munkaviszonyhoz kapcsolódó dokumentumok kezelése,
  • Munkaügyi, személyügyi adatok kezelése, feldolgozása,
  • Kapcsolattartás a Személyügyi Főosztály munkatársaival.

Elvárások:

  • Magyar állampolgárság,
  • Cselekvőképesség,
  • Büntetlen előélet,
  • Felsőfokú végzettség,
  • Jó kommunikációs készség,
  • Felhasználói szintű informatikai ismeretek (MS Windows és MS Office),
  • Önálló munkavégzés,
  • Nagyfokú precizitás,
  • Monotonitás és stressz tűrő képesség.

Előny:

  • Munkaügyi folyamatok ismerete,
  • Humánpolitikai területen szerzett munkatapasztalat,
  • Szakirányú végzettség,
  • Angol nyelv tárgyalóképes ismerete és legalább középfokú nyelvvizsga.

EGYÉB INFORMÁCIÓK:

  • A munkavégzés helyszíne: Budapest
  • 2015.06.30.-ig határozott idejű munkavállalói jogviszony
  • A pályázat benyújtási határideje: 2014.02.05.
  • A jelentkezéshez küldje el nekünk fényképes szakmai önéletrajzát, bruttó bérigényét és kísérőlevelét az alábbi  e-mail címre, a tárgyban kérjük, tűntesse fel: Humánpolitikai referens (KLIK/05/2022-2/2013)

Helyek Budapest
Pest
Kategória Humán erőforrás
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozott idejű