www.cvonline.hu

Humánpolitikai Előadó

  • A hirdetés 911 napja lejárt

A

Pátria Nyomda Zrt.

munkatársat keres

munkaügyi, személyügyi, bérszámfejtési és társadalombiztosítási kifizetőhelyi feladatok ellátására

munkakör betöltésére.

Elvárások:

  • Középfokú végzettség
  • Szakirányú képesítés (társadalombiztosítási/bérügyi/munkaügyi/személyügyi)
  • Hasonló munkakörben szerzett gyakorlat
  • TB kifizetőhelyi tapasztalat
  • Munkaügyi ismeretek
  • TB, adójogi, munkajogi jogszabályok naprakész ismerete
  • Bérügyviteli program ismerete
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeret
  • Terhelhetőség, precizitás, pontosság
  • Kiváló kommunikációs készség

Amit kínálunk:

  • Biztos, kiszámítható munkahely
  • Kiváló csapat

Munkavégzés helye:

  • Budapest, XI. kerület

Amennyiben érdeklődését felkeltettük, kérem, hogy szakmai önéletrajzát fizetési igény megjelölésével küldjeel a lenti e-mail címre!

Helyek Pest
Budapest
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Humán erőforrás
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő