www.cvonline.hu

Humánpolitikai asszisztens

  • A hirdetés 111 napja lejárt

A Linamar Hungary Zrt. a kanadai multinacionális Linamar Corporation tagjaként Békés megye egyik legnagyobb autóipari alkatrészt gyártó vállalata Magyarországon három divíziót működtet, melyből kettő Orosházán (OROS, LPD), egy pedig Békéscsabán (PPM) található. Humánpolitikai osztályunk dinamikus csapatába keresünk új munkatársakat az alábbi munkakörbe:

Feladatok:

  • Ki és beléptetések ügyintézése
  • HR nyílvántartási rendszerek működtetése
  • Teljesítményértékelések nyomon követése
  • Jelentések készítése, havi adminisztrációs feladatok ellátása
  • Vállalati rendezvények szervezésében való részvétel

Elvárásaink:

  • Főiskolai vagy egyetemi szakirányú végzettség
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek

Előny:

  • HR területén szerzett szakmai tapasztalat
  • Angol középszintű nyelvtudás

Amit kínálunk:

  • Versenyképes juttatási csomag
  • Innovatív munka nemzetközi környezetben
  • Karrierépítési lehetőség
  • Szakmai és személyes fejlődés képzések által

Szakmai önéletrajzokat az alábbi e-mail címre várjuk.

Helyek Békéscsaba
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Humán erőforrás
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő