www.cvonline.hu

Humánpartner szakelőadó

  • A hirdetés 453 napja lejárt

MÁV-START Zrt.

Helység

Budapest

Terület
Emberi erőforrás (humán)

Foglalkoztatás formája
Határozatlan idejû

Munkaidõ
Teljes munkaidõ

Vállalat
A MÁV-START Zrt. integrált vasúti szolgáltatást végzõ vállalat.Tevékenységi körébe tartozik a vasúti személyszállítás
biztosítása, a vasúti vontatójármû üzemeltetés és vontatás, valamint a vasúti vontató és vontatott jármûvek javítása,
karbantartása.
Célunk, hogy folyamatosan bõvülõ szolgáltatásaink színvonalát emeljük, így teremtve értéket utasainknak, dolgozóinknak és
tulajdonosainknak.

Feladatok

  • ellátja a munkaviszony létesítéssel, megszüntetéssel, munkaszerzõdés módosításokkal, tanulmányi szerzõdéskötéssel kapcsolatos feladatokat, valamint gondoskodik a - túlnyomórészt fizikai munkakörökben dolgozó - munkavállalók munkaviszonnyal kapcsolatos adatainak az SAP rendszerben történõ naprakész nyilvántartásáról
  • humán szakmai támogatást nyújt a hozzá tartozó szervezeti egységek vezetõi részére a Társaság humánerõforrás rendszereinek mûködtetésével kapcsolatban
  • közremûködik a terület képzési igényének meghatározásában, végzi a beiskolázásokkal kapcsolatos feladatokat
  • végzi, szervezi és szakmailag támogatja a toborzás-kiválasztási eljárás teljes körû mûködtetését, gondoskodik a munkaköri követelményekhez illeszkedõ munkaerõ megkeresésérõl, kiválasztásáról

A munkakör betöltésének feltételei

  • felsõfokú állami iskolai végzettség (humán/gazdálkodási/államigazgatási)
  • 1 év szakmai gyakorlat
  • vonatkozó törvények, szabályozók, utasítások átfogó ismerete, kiemelten az Mt.
  • jó problémamegoldó képesség
  • jó konfliktuskezelõ képesség
  • pontosság, precizitás
  • csapatmunkára és együttmûködésre való képesség

Elõnyt jelent
SAP HR modul ismerete

2016.09.18.

Bõvebb felvilágosítást ad
Bencze Györgyi 1/511-3659 / 01/36-59

Várjuk jelentkezését!

Helyek Budapest
Pest
Kategória Humán erőforrás
Közigazgatás / Államigazgatás
Minimális tapasztalat 1 év
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő