www.cvonline.hu

Humánpartner I. (Nyíregyháza)

  • A hirdetés tegnap lejárt

MÁV-csoport
MÁV Zrt.

Humánpartner I.

Helység
Nyíregyháza
Terület
Emberi erőforrás (humán)
Foglalkoztatás formája
Határozatlan idejű
Munkaidő
Teljes munkaidő

Vállalat

A MÁV Zrt. a magyarországi közforgalmú vasúti pályahálózat nagy részének üzemeltetőjeként mintegy 7000 kilométernyi vaspálya és az ahhoz kapcsolódó infrastruktúra működtetéséről gondoskodik. Teljes körűen látja el az üzemeltetési, forgalomirányítási és karbantartási, valamint részben a felújítási feladatokat.

Feladatok

  • részvétel a munkaerő gazdálkodásban (munkaerő-szükséglet meghatározása, a létszám, munkaidő, bér és személyi jellegű ráfordítások tervezése)
  • részétel a humán rendszerek megvalósításában, működtetésében (pl. teljesítményértékelés, összeférhetetlenségi vizsgálat, lakástámogatási rendszer, egészségmegőrző program).
  • a megfelelő munkaerő toborzása, kiválasztása. A munkaviszony létesítésével, megszüntetésével, munkaszerződés-módosítással összefüggő feladatokat ellátása.
  • képzési igényének felmérése, adott szervezeti egység képzési tervének elkészítése.
  • személyes támogatást nyújtása humán szakmai kérdésekben mind az illetékes munkáltató, mint az érintett munkavállaló részére.
  • jelentések, beszámolók összeállítása
  • a vonatkozó törvények, jogszabályok, utasítások, rendelkezések betartása, végrehajtása.
  • részvétel az illetékes szervezeti egységnél az érdekegyeztetés és munkaügyi kapcsolatok folyamatának működtetésében.

A munkakör betöltésének feltételei

  • felsőfokú szakirányú állami iskolai végzettség (gazdasági, közgazdasági, humán egyetemi vagy főiskolai)
  • vonatkozó szabályozások, törvények ismerete
  • legalább 1 év tapasztalat
  • felhasználói szintű irodai számítástechnikai

Előnyt jelent

  • SAP HR modul ismerete

Amit ajánlunk

  • széleskörű cafeteria
  • utazási kedvezmény
  • hosszútávú, biztos munkahely

2017.12.12.

Bővebb felvilágosítást ad
Csige Judit 3/513-1257 // 03/12-57

Várjuk jelentkezését!

Helyek Nyíregyháza
Szabolcs-Szatmár-Bereg
Kategória Humán erőforrás > Képzési menedzser, Személyzeti menedzser, Személyzeti munkatárs, Toborzó
Pénzügy / Számvitel / Kontrolling > Bérszámfejtő
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű