www.cvonline.hu

Humánpartner (Budapest)

  • Company_icon MÁV-START Vasúti Személyszállító Zrt.
  • Location_icon Pest
  • Mentés
  • Az álláshirdetés holnap lejár

MÁV-START Zrt.
humánpartner

Helység
Budapest

Terület
Emberi erőforrás (humán)

Foglalkoztatás formája
Határozatlan idejű

Munkaidő
Teljes munkaidő

Vállalat

A MÁV-START Zrt. integrált vasúti szolgáltatást végző vállalat.Tevékenységi körébe tartozik a vasúti személyszállítás biztosítása, a vasúti vontatójármű üzemeltetés és vontatás, valamint a vasúti vontató és vontatott járművek javítása, karbantartása.
Célunk, hogy folyamatosan bővülő szolgáltatásaink színvonalát emeljük, így teremtve értéket utasainknak, dolgozóinknak és tulajdonosainknak.

Feladatok

  • ellátja a munkaviszony létesítéssel, megszüntetéssel, munkaszerződés módosításokkal, tanulmányi szerződéskötéssel kapcsolatos feladatokat, valamint gondoskodik a munkavállalók munkaviszonnyal kapcsolatos adatainak az SAP rendszerben történő naprakész nyilvántartásáról
  • humán szakmai támogatást nyújt a hozzá tartozó szervezeti egységek vezetői részére a Társaság humánerőforrás rendszereinek működtetésével kapcsolatban
  • közreműködik a terület képzési igényének meghatározásában, végzi a beiskolázásokkal kapcsolatos feladatokat
  • végzi, szervezi és szakmailag támogatja a toborzás-kiválasztási eljárás teljes körű működtetését
  • működteti a helyi érdekegyeztetést és a munkaügyi kapcsolatokat.

A munkakör betöltésének feltételei

  • diplomával igazolt egyetemi vagy főiskolai végzettség (humán/gazdálkodási/államigazgatási)
  • vonatkozó törvények, szabályozók, utasítások átfogó ismerete, kiemelten az Mt.
  • irodai számítástechnikai alkalmazások felhasználói szintű ismerete
  • erkölcsi bizonyítvány

Előnyt jelent

  • SAP HR modul ismerete

Amit ajánlunk

  • széles körű cafeteria
  • szakmai fejlődési lehetőség
  • utazási kedvezmény a családtagok részére is

2017.11.19.

Bővebb felvilágosítást ad
Bencze Györgyi 1/511-3659 / 01/36-59

Várjuk jelentkezését!

Helyek Pest
Kategória Humán erőforrás > Személyzeti munkatárs
Közigazgatás / Államigazgatás
Pénzügy / Számvitel / Kontrolling > Bérszámfejtő
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű