www.cvonline.hu

Humánerőforrás kontrolling szakértő

  • Company_icon MÁV-HÉV Zrt.
  • Location_icon Budapest, Pest
  • Mentés
  • Az álláshirdetés 15 napja lett aktiválva

MÁV-HÉV Helyiérdekű Vasút Zártkörűen Működő Részvénytársaság
Gazdasági Vezérigazgató-helyettes
Humánerőforrás Osztálya

munkakörbe felvételt hirdet

Főbb feladatok:

  • A szervezet létszám- és személyi jellegű ráfordításaira vonatkozó kontrolling rendszer működtetése.
  • Létszám- és személyi jellegű ráfordítások tervezésében, előrejelzés készítésben történő részvétel.
  • Szakszerű támogatás nyújtása a szervezeti egységek részére a HR kontrollingot érintő kérdésekben.
  • Döntés-előkészítő anyagok, beszámolók, előterjesztések, jelentések, elemzések készítése.
  • Havi monitoring-rendszer működtetésében való közreműködés.
  • Havi, negyedéves statisztikák készítése.

A munkakör betöltésének feltételei:

  • felsőfokú szakirányú állami végzettség és legalább 3-5 év szakmai tapasztalat
  • felhasználói szintű MS Excel, Word, PowerPoint ismeret
  • gazdasági számítások, elemzési eljárások ismerete
  • együttműködés
  • rendszerszemlélet
  • pontosság, precizitás

Előnyt jelent:

  • hasonló területen szerzett gyakorlat
  • SAP HR modul felhasználó szintű ismeret

Leendő munkatársunktól megkívánt képességek, készségek:

  • önálló munkavégzés, cég iránti lojalitás, terhelhetőség, proaktivitás

Munkavégzés helye: 1072 Budapest, Akácfa u. 15.

Amit nyújtunk:

  • stabil hátérrel rendelkező nagyvállalatnál hosszú távú munkalehetőség,
  • a speciális ágazatból adódóan egyedülálló tapasztalatokat adó munkakör,
  • versenyképes jövedelem:
  • az alapbéren felül Kollektív Szerződés szerinti juttatások
    béren kívüli juttatások
    munkába járással kapcsolatos költségtérítés,
    üzemorvosi ellátás
  • szakmai fejlődési lehetőség (tréningek, konferenciák, továbbképzések, stb.)

Jelentkezési határidő: 2017. november 30.

A jelentkezés során csatolni kérjük: részletes szakmai önéletrajzot, motivációs levelet, szakképzettséget és nyelvismeretet igazoló dokumentumok másolatát.
Szakmai önéletrajzot és motivációs levelet várunk, a tárgyba kérjük megjelölni a pozíció nevét.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Humán erőforrás > Személyzeti menedzser, Személyzeti munkatárs
Pénzügy / Számvitel / Kontrolling > Pénzügyi ellenőr, Pénzügyi kontroller
Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű