www.cvonline.hu

HUMÁNERŐFORRÁS KONTROLLING SZAKÉRTŐ III.

  • A hirdetés 1135 napja lejárt

A MÁV Zrt. Pályaműködtetési Kontrolling Szervezete

 munkatársat keres

 HUMÁNERŐFORRÁS

KONTROLLING SZAKÉRTŐ III.

 pozícióba

Főbb feladatok:

Elkészíti a hatáskörébe tartozó Pályaműködtetési szervezetek humán költségterveit, várható számításait. Felelős a kapcsolódó humán beszámolók, várható előrejelzések határidőre történő elkészítéséért. Összeállítja a szakterületét érintő adatszolgáltatásokat.

Felelős a Pályaműködtetési humán költségekhez kapcsolódó számviteli feladások összeállításáért, a kapcsolódó dokumentumok, leltárak - zárlati utasításban szereplő előírások és határidőknek megfelelő - elkészítéséért.

Folyamatosan karban tartja a SAP rendszerben elérhető Pályaműködtetésre vonatkozó humán adattartalmat, a beszámolás és a tervezés támogatása érdekében.

Aktívan részt vesz a SAP humán kontrolling információs rendszer működtetésében, fejlesztésében.

Elvárások:

  • Gazdasági szakirányú felsőfokú állami iskolai végzettség
  • SAP, Cognos felhasználói szintű ismerete
  • humánpolitikai ismeretek
  • 3-5 éves kontrolling területen szerzett gyakorlat

Elvárt képességek, kompetenciák

  • önálló, proaktív munkavégzés
  • analitikus szemlélet
  • komplex gondolkodás képessége
  • magas szintű stressztűrő képesség
  • precíz munkavégzés
  • kooperációs és problémamegoldó készség

Munkavégzés helye: 1087 Budapest, Könyves Kálmán krt. 54-60.

Jelentkezési határidő: 2014. augusztus 15.

Jelentkezés módja:  Önéletrajz és motivációs levél megküldésével az alábbi e-mail címre.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Humán erőforrás
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő