www.cvonline.hu

HUMÁNERŐFORRÁS KONTROLLING SZAKÉRTŐ III.

  • A hirdetés 1235 napja lejárt

A MÁV Zrt. Központi Szervezete

 munkatársat keres

HUMÁNERŐFORRÁS

KONTROLLING SZAKÉRTŐ III.

pozícióba

Főbb feladatok:

  • Elkészíti a hatáskörébe tartozó szervezetek humán költségterveit, várható számításait. Felelős a feladatkörébe tartozó szervezetek humán beszámolóinak, várható előrejelzéseinek határidőre történő elkészítéséért.
  • Felelős a MÁV Zrt. humán költségekhez kapcsolódó számviteli feladások összeállításáért, a kapcsolódó dokumentumok, leltárak zárlati utasításban szereplő előírások és határidőknek megfelelő elkészítéséért.
  • Folyamatosan karban tartja a SAP rendszerben elérhető MÁV Zrt-re vonatkozó humán adattartalmat, aktívan részt vesz a SAP humán kontrolling információs rendszer fejlesztésében.
  • Feladata a MÁV Zrt. személyi jellegű költségek vonatkozásában a humán adatszolgáltatások összeállítása a tulajdonosi jogkör gyakorló szerv részére, valamint statisztikai adatszolgáltatások elkészítése a KSH, és egyéb hivatalos szervek részére

Elvárások:

  • Gazdasági állami felsőfokú iskolai végzettség
  • SAP, Cognos felhasználói szintű ismerete
  • humánpolitikai ismeretek
  • 3-5 éves kontrolling területen szerzett gyakorlat

Elvárt képességek, kompetenciák

  • önálló, proaktív munkavégzés
  • analitikus szemlélet
  • komplex gondolkodás képessége
  • magas szintű stressztűrő képesség
  • precíz munkavégzés
  • kooperációs és problémamegoldó készség

Munkavégzés helye:             1087 Budapest, Könyves Kálmán krt. 54-60.

Jelentkezési határidő:          2014. április 13.

Jelentkezés módja:               Önéletrajz és motivációs levél megküldésével az alábbi e-mail címre.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Humán erőforrás
Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő