Humánerőforrás kontrolling szakértő III. (tervezési területre) - Budapest

  • A hirdetés 1016 napja lejárt

A MÁV Zrt. Központi szervezete munkatársat keres

pozícióba

Főbb feladatok:

  • Elkészíti a hatáskörébe tartozó szervezetek humán költségterveit, várható számításait. Felelős a feladatkörébe tartozó szervezetek humán beszámolóinak, várható előrejelzéseinek határidőre történő elkészítéséért.
  • Felelős a MÁV Zrt. humán költségekhez kapcsolódó számviteli feladások összeállításáért, a kapcsolódó dokumentumok, leltárak zárlati utasításban szereplő előírások és határidőknek megfelelő elkészítéséért.
  • Folyamatosan karban tartja a SAP rendszerben elérhető MÁV Zrt-re vonatkozó humán adattartalmat, aktívan részt vesz a SAP humán kontrolling információs rendszer fejlesztésében.
  • Feladata a MÁV Zrt. személyi jellegű költségek vonatkozásában a humán adatszolgáltatások összeállítása a tulajdonosi jogkör gyakorló szerv részére, valamint statisztikai adat-szolgáltatások elkészítése a KSH, és egyéb hivatalos szervek részére.

Követelmények:

  • gazdasági állami felsőfokú iskolai végzettség
  • SAP, Cognos felhasználói szintű ismerete
  • humánpolitikai ismeretek
  • 3-5 éves kontrolling területen szerzett gyakorlat

Elvárt képességek, kompetenciák

  • önálló, proaktív munkavégzés
  • analitikus szemlélet
  • komplex gondolkodás képessége
  • magas szintű stressztűrő képesség
  • precíz munkavégzés
  • kooperációs és problémamegoldó készség

Munkavégzés helye: Budapest

Jelentkezés módja: Önéletrajz és motivációs levél küldése az alábbi e-mail címre.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Humán erőforrás
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő