www.cvonline.hu

Humánerőforrás kontrolling szakértő III. (Budapest)

  • A hirdetés 1278 napja lejárt

 A MÁV Zrt. Kontrolling Igazgatósága munkatársat keres

Pozícióba

Főbb feladatok:

  • Elkészíti a hatáskörébe tartozó funkcionális szervezetek költségterveit, várható számításait. Elemzi a bevételek és költségek alakulását, elkészíti a kontrolling beszámolókat, javaslatokat készít a tervek teljesítéséhez szükséges intézkedésekre. Teljes körűen ellátja a szervezetek kontrolling tevékenységét.
  • Felelős a feladatkörébe tartozó szervezetek humán beszámolóinak, várható előrejelzéseinek határidőre történő elkészítéséért, továbbá felelős eseti prezentációk megfelelő adat-tartalommal történő összeállításáért.
  • Szakmailag véleményezi és közreműködik a humán kontrolling rendszerrel kapcsolatos szabályzatok, állásfoglalások kidolgozásában a szakterületet érintő törvények, jogszabályok, irányelvek mentén.
  • Folyamatosan karban tartja a Cognos rendszerben elérhető humán adattartalmát, aktívan részt vesz a kontrolling információs rendszer fejlesztésében.

Követelmények:

  • szakirányú felsőfokú állami iskolai végzettség (egyetemi/főiskolai szintű gazdasági diploma)
  • Cognos, SAP felhasználói szintű ismerete
  • humánpolitikai ismeretek
  • 5-8 éves kontrolling területen szerzett gyakorlat
  • önálló munkavégzés
  • proaktivitás
  • komplex gondolkodás képessége
  • analitikus szemlélet
  • magas szintű stressztűrő képesség
  • precíz munkavégzés
  • kooperációs és problémamegoldó készség
  • kommunikáció, tárgyalási képesség

Munkavégzés helye: Budapest

Jelentkezés módja: szakmai önéletrajzzal és motivációs levéllel a fizetési elvárások megjelölésével az alábbi email-címre.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Humán erőforrás
Minimális tapasztalat Több mint 5 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő