www.cvonline.hu

Humánerőforrás kontrolling szakértő (Budapest)

  • A hirdetés 212 napja lejárt

MÁV-csoport
MÁV Zrt.

Humánerőforrás kontrolling szakértő

Helység
Budapest

Terület
Humánerőforrás gazdálkodási igazgatóság

Foglalkoztatás formája
határozott

Munkaidő
teljes

Vállalat

A MÁV Zrt. a magyarországi közforgalmú vasúti pályahálózat nagy részének üzemeltetőjeként mintegy 7000 kilométernyi vaspálya és az ahhoz kapcsolódó infrastruktúra működtetéséről gondoskodik. Az anyavállalat ezzel foglalkozó, egyben legnagyobb munkavállalói létszámú részlege teljes körűen látja el az üzemeltetési, forgalomirányítási és karbantartási, valamint részben a felújítási feladatokat. A MÁV pályahálózatát több mint 30 vasúttársaság veszi igénybe, amelyek számára vállalat különféle szolgáltatásokat nyújt.

Feladatok

  • Összeállítja a MÁV Zrt. humán költségekhez kapcsolódó számviteli feladásokat.
  • Közreműködik a személyi jellegű ráfordításaival kapcsolatos költség tervek, várható prognózisok, kapcsolódó céltartalék tervek-várhatók elkészítésében.
  • Szakmailag véleményezi a feladataival összefüggő előterjesztés, szabályzat tervezeteket. Kontrolling jóváhagyásra előkészíti a kapott szerződéseket, előterjesztéseket, utasítás tervezeteket.
  • Részt vesz a humán kontrolling rendszer működtetésében, fejlesztésében. Közreműködik a humán kontrollinggal kapcsolatos szabályzatok, állásfoglalások kidolgozásában.

A munkakör betöltésének feltételei

  • Felsőfokú szakirányú állami iskolai végzettség (gazdasági)
  • Gazdasági számítások és elemzési eljárások ismerete
  • Jogszabályok ismerete és alkalmazása, humánpolitikai ismeretek
  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek (Word, Excel, GIR, SAP, Cognos)
  • 4-8 éves szakmai gyakorlat

Egyéb elvárások

  • koncepcionális gondolkodás
  • analitikus szemlélet, jó numerikus készség
  • önálló proaktív munkavégzés
  • team munkára való alkalmasság
  • terhelhetőség, kreativitás

2016. október 19.

Várjuk jelentkezését!

Helyek Budapest
Pest
Kategória Humán erőforrás
Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Minimális tapasztalat Több mint 5 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő