www.cvonline.hu

Humánerő-gazdálkodási előadó

  • A hirdetés 149 napja lejárt

A Fővárosi Csatornázási Művek Zrt.

HUMÁNERŐ-GAZDÁLKODÁSI ELŐADÓ

munkatársat keres

Feladatok:

  • munkaviszony létesítés- és megszüntetés előkészítése, teljes körű ügyintézése;
  • a munkaügyi vonatkozású törvények és jogszabályok változásainak nyomon követése, ezzel kapcsolatos tanácsadás a vezetők részére, valamint a megváltozott szabályokhoz igazodó eljárásrendek kidolgozása;
  • személyügyi nyilvántartások minőségi és precíz vezetése; adatszolgáltatások, jelentések készítése;
  • munkaszerződések, munkaszerződés módosítások, áthelyezések dokumentálása;
  • létszámjelentések, statisztikai adatok összesítése;
  • munkaviszony igazolások kiállítása, szabadság nyilvántartása;
  • toborzási, kiválasztási folyamat támogatása;
  • adatszolgáltatás a vezetők humánerőforrás-gazdálkodási munkájához;
  • éves oktatási terv készítése;
  • oktatás, képzés teljes körű lebonyolítása, nyilvántartása;
  • kapcsolattartás a szervezeti egységek vezetőivel, társosztályokkal.

Elvárások:

  • szakirányú felsőfokú végzettség;
  • a munka törvénykönyvének naprakész ismerete, gyakorlati tapasztalattal
  • minimum 3 év HR területen szerzett releváns szakmai tapasztalat;
  • magas szintű számítástechnikai ismeretek;
  • dinamikus, terhelhető, megbízható személyiség;
  • elhivatottság, segítőkészség, szolgáltatói szemlélet.

Előny:

  • oktatás, képzés területén szerzett gyakorlat;
  • humán kontrolling területén szerzett tapasztalat.

Amit kínálunk:

  • kihívással teli munkakör;
  • hosszú távú lehetőség.

A jelentkezők magyar nyelvű önéletrajzát, motivációs levelét a fizetési igény megjelölésével  várjuk. A tárgyban kérjük feltüntetni a megpályázni kívánt pozíciót.