www.cvonline.hu

HUMÁNCONTROLLER

  • A hirdetés 1040 napja lejárt

Az Észak-magyarországi Közlekedési Központ Zrt. leánytársasága, a BORSOD VOLÁN Zrt felvételt hirdet

munkakör betöltésére

Feladatok:

  • A humánerőforrás és költségeinek tervezése,
  • Tény-terv összehasonlítások, elemzések,
  • Közreműködés a cég létszám-, bér- és jövedelem-gazdálkodásában, az anyagi érdekeltségi rendszer működtetésében,
  • kafetéria rendszer működtetése
  • Beszámolók, jelentések, adatszolgáltatások készítése.

Pályázati feltételek:

  • Felsőfokú szakirányú (gazdasági, pénzügyi, humán) iskolai végzettség (egyetem vagy főiskola).

Elvárások, ismeretek:

  • MS Office gyakorlati alkalmazása,
  • Önálló és team-munka,
  • Kommunikációs készség.

Az alkalmazásnál előnyt jelent:

  • Humáncontrolling, vagy humánerő-gazdálkodás területén szerzett gyakorlat,
  • Közlekedési vállalatnál szerzett tapasztalat,
  • LIBRA integrált rendszer ismerete,
  • VIP humánpolitikai rendszer ismerete.

Amit ajánlunk:

  • Szakmai kihívásokkal teli munkavégzés.

A jelentkezéshez csatolni kell:

  • A pályázó személyi adatait,
  • Az eddigi szakmai tevékenységet bemutató kézzel írott önéletrajzot,
  • Egyetemi vagy főiskolai végzettséget és egyéb képzettséget, ismereteket igazoló okiratok másolatát.

Jelentkezéseket 2014. szeptember 15-ig fogadunk el, melyet zárt borítékban a BORSOD VOLÁN Személyszállítási Zrt Humánerőforrás Irodájára személyesen vagy postai úton (3527 Miskolc, József Attila út 70., levélcím: 3502 Miskolc 2. Pf. 208.) és az interneten (Link megjelenítése) történő jelentkezéssel is kérünk eljuttatni.

(3527 Miskolc, József Attila út 70.)

Helyek Borsod-Abaúj-Zemplén
Kategória Humán erőforrás
Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő