www.cvonline.hu

Humán ügyfélszolgálati szakelőadó - Budapest

  • Az állásajánlat lejárt.

MÁV Szolgáltató Központ Zrt.

Helység Budapest
Terület Emberi erőforrás (humán)
Foglalkoztatás formája Határozatlan idejű
Munkaidő Teljes munkaidő

Vállalat
A MÁV Szolgáltató Központ Zrt. a MÁV-csoport egyik leányvállalata, mely a tulajdonosok profiltisztítási törekvéseinek eredményeként jött létre 2013-ban. A szolgáltatói szemlélet nemcsak az elnevezésben, hanem a tevékenységek nyújtásában is hangsúlyozottan tetten érhető. Ennek nyomán társaságunk a MÁV-csoport vállalatainak nyújt humán, gazdasági, informatikai és beszerzés-logisztikai szolgáltatásokat.
Amennyiben Ön is tud azonosulni az alap gondolatiságunkkal a szolgáltatói szemlélettel, várjuk jelentkezését.

Feladatok

  • fogadja a humán ügyfélszolgálatokon a munkavállalóktól-, vagy külső szervezettől érkező, a humán szolgáltatással kapcsolatos észrevételeket,melyekre válaszol, s melyeket továbbít a humánszolgáltatás back office szervezeteihez
  • a munkavállalók kérésére # kiemelten figyelve a személyes adatok védelmére # az SAP rendszer segítségével adatszolgáltatást nyújt
  • valamennyi tevékenységét adminisztrálja a SAP HR CRM rendszerben
  • megkeresésre tájékoztatást ad a munkavállalót érintő adat-nyilvántartási, juttatási, elszámolási kérdésekben
  • munkavállalói juttatásokhoz kapcsolódó értékutalványok kezelésével /átvételével, megőrzésével, kiosztásával/ kapcsolatos feladatokat lát el, leltárfelelősséggel tartozik a rá bízott értékutalványokkal kapcsolatosan

A munkakör betöltésének feltételei

  • középfokú állami iskolai végzettség (érettségi)
  • gazdasági vagy humán szakirányú felsőfokú tanfolyam
  • társadalombiztosítási, számviteli, munkajogi ismeretek
  • személyes adatok kezeléséről szóló törvény ismerete
  • felhasználói szintű számítástechnikai ismeret, valamint 3 év szakmai gyakorlat

A munkakör betöltésénél előnyt jelent:

  • SAP HR modulok kezelésében szerzett gyakorlat
  • jövedelem elszámolásban, társadalombiztosítás területen szerzett tapasztalat, valamint
  • MS Office irodai alkalmazások felhasználói szintű használatában való jártasság

További információ
Munkavégzés helye: Budapest

Amennyiben felkeltettük érdeklődését, a bérigényét is tartalmazó pályázatát 2016. november 28-ig várjuk a Jelentkezés gombra kattintva. Kérjük, válassza a tárgyban megjelölt pozíciót.
A konkrét pozíció könnyebb megtalálásához javasoljuk, hogy használja a RÉSZLETES KERESÉS-ben a SZAKTERÜLET szűrőt: Emberi erőforrás (Humán)

Bővebb felvilágosítást ad Gotthard Anikó 1/511-4374 / 01/43-74

Várjuk jelentkezését!

Munkavégzés helye Budapest
Kategória Humán erőforrás, Pénzügy / Számvitel / Kontrolling, Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Régió Budapest, Pest