www.cvonline.hu

HUMÁN ERŐFORRÁS ÜGYINTÉZŐ

  • A hirdetés 1259 napja lejárt

Elanders Hungary Kft., multinacionális nyomdaipari vállalat zalalövői munkavégzéssel az alábbi teljes munkaidős munkatársat keresi:

 Humán erőforrás ügyintéző

határozott (kb. 1 éves) időtartamra a humán erőforrás feladatok egy személyben történő ellátására

Elvárások:

  • legalább középfokú szakirányú képesítés,
  • alapos és naprakész munkajogi ismeretek,
  • kommunikációs szintű angol nyelvtudás,
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek (MsOffice),
  • HR területen szerzett legalább 2 éves tapasztalat,
  • önállóság, precizitás, határozott, magabiztos fellépés,
  • kiváló problémamegoldó és kommunikációs képesség.

Előny:

  • német nyelvtudás,
  • felsőfokú végzettség,
  • Nexon programok ismerete.

Feladatok:

  • munkaerő-toborzás, -kiválasztás, be- és kiléptetés adminisztratív ügyintézése,
  • személyügyi nyilvántartások vezetése, statisztikák, jelentések készítése,
  • munkaidő-nyilvántartó rendszer karbantartása, kezelése,
  • szoros együttműködés a bérszámfejtéssel,
  • kapcsolattartás a munkavállalókkal, foglalkozás-egészségügyi orvossal, munkavédelmi megbízottal, személyszállító céggel, ügyvédi irodával,
  • munkaszerződések, egyéb munkaügyi dokumentumok elkészítése,
  • képzésekkel kapcsolatos ügyintézési feladatok elvégzése,
  • béren kívüli juttatások kezelése,
  • munkaruha-beszerzés, -kiosztás.

A munkábajárás Zalaegerszegről biztosított.

Székhely (munkavégzés helye): 8999 Zalalövő, Újmajor u. 2.

Fényképes magyar és angol nyelvű önéletrajzokat az alábbi e-mail címre várunk.

Helyek Zala
Kategória Humán erőforrás
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozott idejű