www.cvonline.hu

Humán Erőforrás munkatárs

  • A hirdetés 756 napja lejárt

Multinacionális autóalkatrész gyártó partnercégünk számára keresünk kollégát az alábbi pozícióba:

Főbb feladatok:

  • A vállalat belső kommunikációs csatornáinak működtetése, fejlesztése: hírlevél, valamint vállalati újság szerkesztés, intranet felület kommunikációs céljainak erősítése;
  • Munkáltatói márkaépítésben való aktív közreműködés: vállalati honlap aktualizálása, cégképviselet kiállításokon, állásbörzéken, online és nyomtatott média megjelenések koordinálása;
  • Szervezetfejlesztésben való részvétel: dolgozói megelégedettségi felmérés lebonyolítása és kiértékelése, teljesítményértékelési folyamat fejlesztése;
  • Dolgozók számára nyújtott szolgáltatások napi szintű koordinálása, kapcsolattartás a szolgáltatókkal.

Elvárásaink:

  • Felsőfokú (HR, gazdasági) végzettség;
  • Hasonló munkakörben szerzett 2-3 éves tapasztalat;
  • Kommunikációs szintű angol nyelvtudás szóban és írásban;
  • Gyakorlatias MS Office használat (valamely kiadványszerkesztő program ismerete előny);
  • Kiváló kommunikációs készség szóban és írásban;
  • Kreativitás, kezdeményező készség.

Amit kínálunk:

  • Versenyképes bér, egyéb juttatások (cafeteria);
  • Változatos munka multinacionális vállalati környezetben.

Munkavégzés helye: Pest megye

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését, és úgy érzi, megfelel az elvárásoknak, önéletrajzát a E-mail cím megjelenítése e-mail címre várjuk.

Magán-munkaközvetítői ny. sz.: 29338/2000-0100
Adatkezelés nyilvántartási száma NAIH-53813/2012

Helyek Magyarország
Kategória Humán erőforrás