www.cvonline.hu

Humán Erőforrás Munkatárs

PROHUMAN

Hozzáadva: 2016.12.22.
Hirdetés azonosító: 1082269

Az Enloyd kifejezetten szakértők és vezetők kiválasztására szakosodott fejvadász- és személyzeti tanácsadó cég. Magas színvonalú munkaerő-kiválasztási és HR-tanácsadási szolgáltatásaival a bizalmi partnerkapcsolatok kiépítését célozza meg mind megbízóival, mind jelöltjeivel egyaránt. A gazdaság minden területére specializált tanácsadóink a legnagyobb nemzetközi vállalatoknak, valamint meghatározó hazai cégeknek nyújtanak szakértőés vezetőkiválasztási szolgáltatásokat.

Az Enloyd magyarországi képviseletét, anyacégünk a Prohumán Csoport szilárd piaci szerepére alapozva hoztuk létre. 1997 óta jelenlévő, majd 2004-ben önálló cégé alakult Prohuman, komplex HR szolgáltatásaival megkerülhetetlen szereplője a hazai piacnak. Az Enloyd, hátterének köszönhetően válhatott professzionális és dinamikus partnerévé a megbízói és jelöltjei számára.

(Fejér)

Budapesttól 30 percre található autóalkatrész-gyártó Partnerünk számára keresünk új munkatársat a következő pozícióba:
Feladatok:

  • Munkavállalók toborzása (mérnöki, adminisztratív és fizikai)
  • Álláshirdetések feladása, kapcsolattartás munkaerő-közvetítő partnerekkel
  • Jelöltek interjúztatása, tesztírások szervezése és lebonyolítása
  • Belépési és kilépési dokumentumok, szerződések, munkaköri leírások frissítése
  • Toborzás-kiválasztással kapcsolatos riportok készítése
  • Bérszámfejtés előkészítése
  • Kapcsolattartás oktatási intézményekkel
  • Részvétel a szervezetfejlesztésben, továbbá a munkavállalói magatartásra és megelégedettségre irányuló projektekben

Elvárások:
  • Releváns felsőfokú végzettség (HR/pszichológia/gazdaság)
  • Minimum két év hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Interjútechnikák ismerete és alkalmazása szellemi és fizikai munkakörökre egyaránt
  • Aktív középfokú angol nyelvtudás szóban és írásban
  • MS Office ismeret
  • Empátia és emberismeret
  • Kiváló kommunikációs- és szervezőkészség
  • Önálló és proaktív személyiség

Juttatások:
  • Versenyképes bér
  • Cafeteria, utazási költség térítése átlagon felül, teljesítményalapú bónusz, kedvezményes melegétkezés
  • Multinacionális környezet
  • Hosszú távú és változatos munkalehetőség

Előnyök:
  • Azonnali kezdés

Nyelv:
  • Angol

  • Amennyiben felkeltettük érdeklődését, kérjük küldje el fényképes önéletrajzát!

Munkavégzés helye:
  • Ercsi

Látogasson el honlapunkra www.enloyd.hu és fedezzen fel új lehetőségeket!

Enloyd Kft.
BANK CENTER
CITI TOWER 5. EMELET
SZABADSÁG TÉR 7
H-1054 BUDAPEST

Member of Work Service Group

Kategória
Humán erőforrás
Régió
Fejér