www.cvonline.hu

Humán Erőforrás Munkatárs

  • A hirdetés 198 napja lejárt

Szeretne egy stabil japán tulajdonban lévő cégnél dolgozni? Jelentkezzen hozzánk! Partnercégünk számára keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

Feladatok:

  • Fizikai, mérnöki és adminisztratív dolgozók toborzása,

  • Belső és külső álláshirdetések feladása, kapcsolattartás a munkaerőközvetítő partnerekkel

  • A munkaerő kiválasztási folyamat koordinálása (interjúk, tesztírások szervezése)

  • Be- és kilépési dokumentumok, munkaszerződések, munkaköri leírások elkészítése

  • Jelölt adatbázis frissítése, toborzási- kiválasztással kapcsolatos statisztikák, riportok készítése

  • Állásbörzések és toborzással kapcsolatos rendezvényeken a vállalat képviselete, kapcsolattartás középfokú és felsőfokú oktatási intézményekkel

  • Szervezetfejlesztésben, valamint munkavállalói megtartásra és megelégedettségre irányuló HR projektekben történő aktív részvétel

Elvárások:

  • Felsőfokú HR/pszichológus/gazdasági végzettség

  • Legalább 2 év hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

  • Aktív középfokú angol nyelvtudás szóban és írásban

  • Interjútechnikák ismerete és magabiztos alkalmazási képessége fehér és kékgalléros munkakörökre egyaránt

  • Gyakorlatias MS Office ismeretek (Excel, Word, PowerPoint, Outlook)

Személyes kompetenciák:

  • Nagyfokú empátia és emberismeret

  • Kiváló kommunikációs- és szervezőkészség

  • Önállóság, proaktivitás

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem

  • Egyéb juttatások (cafeteria, átlagon felüli utazási költségtérítés, teljesítményalapú bónusz, kedvezményes melegétkezés)

  • Változatos munka multinacionális vállalati környezetben

  • Hosszú távú munkalehetőség

Munkavégzés helye:

  • Fejér megye

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, küldje el magyar nyelvű szakmai önéletrajzát a pozíció pontos megnevezésével a E-mail cím megjelenítése e-mail címre.

Közvetítési nyilvántartási szám: BPM/01/3619-1/2015-974

Adatkezelési nyilvántartási szám: NAIH-72575/2014.

Helyek Magyarország
Kategória Humán erőforrás