www.cvonline.hu

Hullámforrasztó

PROHUMAN

Hozzáadva: 2017.04.29.
Hirdetés azonosító: 733609

Nagy múltú Partnerünk az elektronikai piac meghatározó szereplője részére, azonnali kezdéssel munkatársat keresünk az alábbi pozícióba:

Feladatok:
  • hullámforrasztó berendezések kezelése,
  • alkatrészek NYÁK lapra történő szerelése,
  • folyamatoptimalizálás, hőprofilok és felhasznált anyagok optimalizálása
Elvárások:
  • multinacionális tapasztalat,
  • középfokú végzettség előny
Amit kínálunk:
  • jelentkezéstől a belépésig támogatjuk pályázatát,
  • szakmai fejlődési lehetőség egy professzionális környezetben,
  • karrier tanácsadást nyújtunk az interjú során,
  • stabil céges háttér egy multinacionális közegben,
  • céges buszjárat,
  • komplex kihívásokkal teli feladatok.
Munkavégzés helye:
  • Tatabánya
Egyéb:
  • Munkaidő: folyamatos 12 óra, megszakítás nélküli
Kapcsolat:
Fényképpel ellátott, bérigényt tartalmazó magyar nyelvű önéletrajzzal az E-mail cím megjelenítése email címen keresztül a megpályázandó munkakör tárgy mezőben történő megnevezésével.