www.cvonline.hu

Hullámforrasztási Specialista

  • A hirdetés 1217 napja lejárt

 Legyünk együtt sikeresek!

Szakmai specialistát keresünk külföldi tulajdonban lévő gyártó vállalat számára:

Pozíció leírása:

Hullámforrasztási-, szelektív-, kézi forrasztási technológiák szakmai felügyelete
Bevonatoló (lakkozó) technológiák szakmai felügyelete
Új termékek önálló bevezetése, a szükséges berendezések, eszközök meghatározása, beüzemelése
A technológiához kapcsolódó gyártóberendezések üzemeltetése, hatékonyságuk folyamatos fejlesztése
Forrasztási-, bevonatolási technológiák minőségi mutatóinak folyamatos javítása
Megelőző karbantartások szakmai felügyelete, állásidők csökkentése
Fejlesztési lehetőségek folyamatos elemzése, végrehajtása
Gyártási költségek-, segédanyagok felhasználásának optimalizálása
Gyártáshoz kapcsolódó technológiai dokumentációk elkészítése
Együttműködés külföldi kollégákkal

Követelmények:

Felsőfokú elektronikai/gépész végzettség
Forrasztási-, bevonatolási technológiák alapos elméleti és gyakorlati ismerete - érdeklődő, néhány éves tapasztalattal rendelkező mérnökök jelentkezését is várjuk, akik kifejezetten szívesen dolgoznának ilyen területen, de eddig csak a tanulmányokból ismerkedtek a forrasztás technológiájával
Angol nyelvtudás

Munkavégzés helye:

Győr
Helyek Győr
Kategória Gyártás / Termelés
Mérnök / Műszaki
Szükséges iskolai végzettség -
Egyéb hasonló állások Önnek
Karbantartó (Létesítmény technikus)

Tesco-Global Áruházak Zrt.

Munkakör megnevezése: Karbantartó (Létesítmény ...
Budapest

Norwegian speaking Request Coordinator

Trenkwalder Kft

Our fast-growing multinational partner is looki...
Budapest

Danish speaking Request Coordinator