www.cvonline.hu

Hulladékudvar kezelő

  • A hirdetés 373 napja lejárt

A Zempléni ZHK Hulladékkezelési Közszolgáltató Nonprofit Kft. középfokú hulladékgazdálkodási végzettséggel rendelkező hulladékudvar kezelőt keres az üzemeltetésében lévő sátoraljaújhelyi hulladékudvarba.

 Feladatok:

  • lakossági ügyfelektől történő hulladékátvétel
  • az átvett hulladékok mérlegelése, nyilvántartása
  • havi jelentéskészítés az udvar üzemeléséről
  • a hulladékok udvarból történő kiszállítására ajánlatok bekérése
  • hulladék kiszállítások megszervezése
  • folyamatos vezetőkkel történő kapcsolattartás

Elvárások:

  • középfokú környezetvédelmi végzettség
  • számítógép felhasználói szintű ismerete
  • B kategóriás jogosítvány

Előny:

  • hulladékgazdálkodás szakmában szerzett tapasztalat

Munkavégzés helye: Sátoraljaújhely

Munkakezdés várható időpontja: 2016. május 20. (illetve azonnal)

Jelentkezni fényképes önéletrajzzal és motivációs levéllel lehet a megadott e-mail címen.

Helyek Borsod-Abaúj-Zemplén
Kategória Mezőgazdaság / Környezettudomány / Környezetvédelem
Szakmunka / fizikai munka
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő