www.cvonline.hu

Betanított munka - Németország (Referenciaszám: CSV-1714)

Man at Work Kft.

Hozzáadva: 2017.11.15.
Jelentkezési határidő: 2017.11.30.
Hirdetés azonosító: 1079254

Feladatok:

  • Csomagolás
  • Címkézés
  • Asztalos -segédmunka
  • Szortírozás

Elvárások:

  • Alapszintű német nyelvtudás!
  • Megbízható, precíz munkavégzés
  • Csapatmunkára való képesség
  • Német nyelvű önéletrajz

A munkáltató ajánlata:

  • Németországban bejelentett munkavégzés
  • Versenyképes fizetés, ami tapasztalat és nyelvtudás mértékétől függően változhat
  • Túlórapótlék
  • Szállás egyszemélyes szobában, internet hozzáféréssel és teljesen felszerelt konyhával

Munkavégzés helye:

Németország

Megbízónk profilja:

A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft. németországi partnere részére keres megfelelő szakmai tapasztalattal és végzettséggel rendelkező munkatársakat.

A jelentkezés módja:

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük küldje el német nyelvű önéletrajzát e-mailben, a levél tárgyában feltüntetve a pozíció nevét és a pozícióhoz tartozó CSV-1714-es referenciaszámot!

Részletes tájékoztatásra telefonon, valamint személyesen Győrben (9024) az Attila utca 6-os szám alatt hétfőtől péntekig 8:00 - 16:00-ig van lehetőség.

(Külföldi munkaközvetítői nyilvántartási szám: 5448/2008.)

(Magán-munkaközvetítői nyilvántartási szám: 1237/2001.)
(Munkaerő-kölcsönzői nyilvántartási szám: 3440/2001.)
(Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-73314/2014.; NAIH-85575/2015.)
Kategória Gyártás / Termelés, Külföldi munka, Szakmunka / fizikai munka
Régió Németország
Minimális tapasztalat Kevesebb mint 1 év
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő Teljes munkaidő