www.cvonline.hu

Hulladékkezelő

Régió:

Budapest

Human Centrum Kft.
Hozzáadva: 2017.02.23.
Hirdetés azonosító: 946121
lejárt

A Humán Centrum Kft. büszke arra, hogy működésének ideje alatt több ezer embernek biztosított országszerte törvényes, bejelentett munkahelyet, fejlődési lehetőséget számos iparágban. Célunk a munkatársak hatékonyságának növelése, fejlesztése és óvása, mely kiemelkedően fontos a vállalatok sikere szempontjából.

Ezúttal egy hulladékhasznosítással, és feldolgozással foglalkozó partnercégünk számára keresünk elektromos hulladékkezelő munkakörbe munkatársakat hosszú távra, két műszakos munkarendbe az alábbi feltételekkel:

Feladatok:

  • Elektronikai hulladék bontása asztalon

  • Elektromos hulladék válogatása szalag mellett

  • Anyagmozgatási feladatok ellátása

  • Egyéb segédmunka

Elvárások:

  • Hasonló területen szerzett tapasztalat

  • Legalább 8 általános végzettség

  • Nehéz, fizikai munkához való pozitív hozzáállás

  • Jó fizikum, teherbírás

  • Két műszakos munkarend elvállalása (06:14:30 és 13:30-22:00)

  • Munkavégzés helye: X. kerület

Amit kínálunk:

  • Bejelentett munkahely

  • Bérezés: Br. 117.500 Ft  + 30% műszakpótlék

  • Hosszútávú foglalkoztatás

  • 3 hónapos próbaidő után BKV-bérlet biztosítása

Jelentkezni fényképes önéletrajz feltöltésével, regisztrációt követően a Link megjelenítése oldalon keresztül lehet.