www.cvonline.hu
Hozzáadva: 2017.11.16.
 Hirdetés azonosító: 927501
Sanmina - SCI Magyarország Kft.

Feladatok:

- Biztosítja a termelés igényeinek megfelelő hulladékkezelést
- A termeléssel, környezetmérnökkel való napi szintű egyeztetés és kapcsolattartás
- Hulladék nyilvántartások napi szintű kezelése (szállítólevek, veszélyes hulladékok)
- Hulladékszállítások szervezése, ide értve a veszélyes és nem veszélyes hulladékkal együtt járó napi adminisztrációt
-  A gyárban zajló hulladékkezelési folyamatok nyomon követése, felügyelete
-  A jogszabályi előírások betartása, hiányosságok pótlása (pl.: feliratok, EWC kódok) a környezetmérnökkel egyeztetve
- Targoncázási és egyéb hulladékkezelési feladatok ellátása
- Hulladék keveredés esetén válogatás
- Jelenlegi belső hulladékkezelő cégek alkalmazottainak irányítása

Elvárások:

- Megfelelés a hatályos törvényi előírásoknak: környezetvédelem (hulladék tárolási követelmények), hulladékgazdálkodás (nagyobb szelekció, több bevétel, kevesebb kiadás), tűzvédelem (pl. épülettől való tűztávolságok, ISO szabványok(14001,9001).

- Érvényes targoncás jogosítvány, legalább 2 éves gyakorlati tapasztalat

- Hasonló területen szerzett tapasztalat (hulladék gazdálkodás)

- ISO 14001-es képzettség

- Hulladékválogató és -feldolgozó ( OKJ ) végzettség

Angol nyelvtudás

Amit kínálunk

  • Dinamikus munkakörnyezet
  • Fejlődési, továbblépési lehetőség
  • Cafeteriarendszer
  • Vállalati buszjárat (Miskolcról, Ónodból)
  • Dolgozóközpontú hozzáállás, nyitott vállalati kultúra
  • Dolgozói kedvezmények (uszoda, fittnesz, éttermek, szolgáltatások, mobil flotta)